Parfumuri arăbești originale Livrare rapidă din România Livrare gratuită peste 249 lei Pachete parfumuri 100 ml 2+1 cadou Pachet 4 parfumuri + 2 parfumuri cadou Parfumuri arăbești originale Livrare rapidă din România Livrare gratuită peste 249 lei Pachete parfumuri 100 ml 2+1 cadou Pachet 4 parfumuri + 2 parfumuri cadou

Niciun rezultat pentru „

Apa de Parfum Fakhar Al Oud, Ard Al Zaafaran, Barbati 100ml Mișcă pentru zoom
Ard Al Zaafaran

Apa de Parfum Fakhar Al Oud, Ard Al Zaafaran, Barbati 100ml

Parfum arabesc Fakhar al Oud pentru barbati cu miros dulce condimentat din gama Ard al Zaafaran. Toate produsele noastre sunt originale, sigilate, produse in Dubai. Fiecare parfum comandat vine insotit de o mostra gratuita pentru testarea parfumului inainte de…

lei
În stoc
Livrare 24-48h Sameday Retur în 14 zile Card sau ramburs

Livrare estimată miercuri, 16 sep.

Distribuie
Brand
Ard Al Zaafaran
Gen
Bărbătesc
Gramaj
100 ml

Descopera Parfumul Fakhar al Oud de la Ard al Zaafaran, o creatie olfactiva inedita, ce combina esente orientale pretioase cu accente dulci-condimentate. Acest parfum unisex emana eleganta si rafinament, potrivindu-se perfect celor care isi doresc sa lase o impresie de neuitat.

Note Olfactive:


  • Note de varf
    : lamaie vibranta, ambra calda si oudul intens, ce ofera un inceput proaspat si captivant.
  • Note de mijloc: caramelul dulce se imbina armonios cu rasinile misterioase si lemnul de santal, creand o inima cremoasa si senzuala.
  • Note de baza: sofranul exotic, moscul senzual, notele lemnoase, patchouli-ul pamantiu si vanilia catifelata lasa o amprenta bogata si seducatoare.

De ce sa alegi Fakhar al Oud?

Parfumul ofera o experienta olfactiva intensa, de lunga durata, perfecta pentru ocazii speciale sau pentru a-ti sublinia personalitatea unica zi de zi.

Cumpara acum si lasa-te invaluit de magia aromelor orientale cu Fakhar al Oud by Ard al Zaafaran!

Livrare rapidă. Curier Sameday în 24-48h. Transport gratuit la comenzi peste 249 lei.

Retur simplu. 14 zile de retur, conform legislației. Produsul trebuie să fie nefolosit, în ambalajul original.

Plată flexibilă. Card online securizat sau ramburs la livrare.

Păreri

Recenziile clienților

Încă nu există recenzii. Fii primul care lasă o părere.

Lasă o recenzie

Părerea ta ajută alți clienți să aleagă.

Ai o întrebare?

Întrebări frecvente

Da, comercializăm exclusiv parfumuri originale, sigilate, achiziționate din surse autorizate.

Depinde de tipul de piele, însă esențele orientale au în general o longevitate ridicată, de 6-12 ore, cu un sillage generos.

Livrăm prin curier Sameday în 24-48h în toată România. Comenzile plasate până la ora 14:00 se expediază în aceeași zi lucrătoare.

Da, poți plăti cu cardul online securizat sau ramburs (cash) la livrare.

Ai la dispoziție 14 zile pentru retur, conform legislației, dacă produsul este nefolosit și în ambalajul original.

De la același brand

Completați ritualul

Apa de Parfum Lil Shabab Faqat, Ard Al Zaafaran, Barbati 100ml
Ard Al Zaafaran

Apa de Parfum Lil Shabab Faqat, Ard Al Zaafaran, Barbati 100ml

Bărbătesc · 100 ml În stoc
71 lei
Apa de Parfum Oud Wa Oud, Ard Al Zaafaran, Barbati 100ml
Ard Al Zaafaran

Apa de Parfum Oud Wa Oud, Ard Al Zaafaran, Barbati 100ml

Bărbătesc · 100 ml În stoc
84 lei
Apa de Parfum Bint Hooran Rose Passion, Ard Al Zaafaran, Femei 100ml
Ard Al Zaafaran

Apa de Parfum Bint Hooran Rose Passion, Ard Al Zaafaran, Femei 100ml

Damă · 100 ml În stoc
80 lei
Apa de Parfum Habeebat Qalbi, Ard al Zaafaran, Unisex 100ml
Ard Al Zaafaran

Apa de Parfum Habeebat Qalbi, Ard al Zaafaran, Unisex 100ml

Unisex · 100 ml În stoc
84 lei

Selecție

Ți-ar mai plăcea

Apa de Parfum Rawaee Monarch, Al Wataniah, Barbati 100ml
Al Wataniah Eternal

Apa de Parfum Rawaee Monarch, Al Wataniah, Barbati 100ml

Bărbătesc · 100 ml În stoc
140 lei
Apa De Parfum Royal Stag Elixir, Wadi Al Khaleej, Barbati 100ml
Wadi al Khaleej

Apa De Parfum Royal Stag Elixir, Wadi Al Khaleej, Barbati 100ml

Bărbătesc · 100 ml În stoc
100 lei
Apa de Parfum Ambre Bleu, Rave, Barbati 100ml
Rave

Apa de Parfum Ambre Bleu, Rave, Barbati 100ml

Bărbătesc · 100 ml În stoc
80 lei
Apa de Parfum Carbon Noir, Riiffs, Barbati 100ml
Riiffs

Apa de Parfum Carbon Noir, Riiffs, Barbati 100ml

Bărbătesc · 100 ml În stoc
110 lei

Continuă de unde ai rămas

Ai văzut recent

Apa de Parfum Fakhar Al Oud, Ard Al Zaafaran, Barbati 100ml
Apa de Parfum Fakhar Al Oud, Ard Al Zaafaran, Barbati 100ml

Apa de Parfum Fakhar A...

lei

Se încarcă…